Tempobet Bonus

0
235

Tempobet her ne kadar köklü ve kaliteli bir site olsa da bonus konusunda biraz geride kalıyor. Tempobet bonus seçeneklerinin zayıf olmasına rağmen, kullanıcılar tercih konusunda asla tereddüt etmiyor. İlerleyen dönemlerde Tempobet bonus seçeneklerinin biraz daha çoğalması beklenirken, sitenin bu durumla ilgili yaptığı bir açıklama yok.

Tempobet bonus seçeneklerinde ortaya çıkan en büyük hayal kırıklıklarından biri de ilk üyelik ya da hoş geldin bonusu altında bir seçeneği olmaması. Kullanıcıların bahis sitelerinden en çok kazanmasını sağlayan bu tarzdaki bonusların eksikliği, ilk aşamada Tempobet’in tercih edilip edilmemesi konusunda soru işareti bırakıyor. Site ise üye sayısına ve diğer imkanlarına güvendiğinden bu konuda bir çalışma yapmıyor.

Yatırım bonusları

Tempobet üzerinde çok fazla bonus seçeneği olmasa da yatırım bonusları üzerinden kazanç elde etmeniz mümkün. Seçeceğiniz para yatırma yöntemine göre belirlenen sistem doğrultusunda, dilediğiniz gibi oyunlara katılabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

  • Ecopayz seçeneği ile yatırma işlemi yaptırdığınızda %5 oranında bonus kazanmanız mümkün. Bu noktada 40 TL’ye kadar kazanabileceğiniz bonusu kazanmak için en az 100 TL para yatırmanız gerekiyor.
  • Ukash yöntemi ile para yatırma işlemleriniz ile yine %5 oranında bonus kazanmanız mümkün. Bu yöntemle para yatırma işleminiz tamamlandıktan sonra bonusunuz da anında hesabınıza tanımlanacaktır.

Sitenin size sağlamış olduğu bonus seçeneklerini kullanmadan önce mutlaka kuralları okuyun. Daha sonrasında hesabınıza tanımlanan bonuslari dilediğiniz gibi kullanmanız mümkün.

CEVAP VER